Búcsúzunk iskolánk igazgatójától

2022-05-09 10:09

„Csak az hal meg, akit elfelejtenek…”

Mély fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Magyar András, az Északi ASzC Serényi Béla Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola igazgatója hosszan tartó, nagy méltósággal viselt betegsége után 2022. május 8-án életének 66. évében elhunyt.

Az iskolában eltöltött 40 éve alatt olyan életművet alkotott, és olyan tiszteletet vívott ki a diákok, a szülők, a kollégák és Putnok város lakóinak körében, amelyet csak nagyon kevesen mondhatnak magukénak. Szakmai pályafutását, az iskola iránti elkötelezettségét átlagon felüli teljesítmény jellemezte, jó emberismeretét, kitartását kiválóan kamatoztatta vezetői munkájában.

Igazgató Úr!

Sosem feledjük a Tőled tanult leckét, s az élményt, melyet jó pedagógusként, jó vezetőként kitörölhetetlen ajándékként adtál nekünk! Drága emléked szívünkben örökre velünk marad!